На Одещині розпочинаються контрдиверсійні навчання СБУ

На Одещині розпочинаються контрдиверсійні навчання СБУ

Від сьогодні, 15 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при управлінні СБУ розпочинає контрдиверсійні навчання на Одещині. Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Одеської області.

Об этом сообщает Москов пост


Завдяки навчанням правоохоронці хочуть досягти ефективної взаємодії силових структур та влади, перевірити напрацьовані алгоритми захисту ключових державних об’єктів, а також виявляти та знешкоджувати диверсійних груп.


"Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів", – додали у пресслужбі.


СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.


"Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини", – запевнили у пресслужбі.


Українські навчання відбуваються на тлі ескалації ситуації із РФ. Росія стягує війська до українських кордонів із кінця жовтня 2021 року. Згідно з останніми розвідданими Міністерства оборони України, наданими CNN 18 січня, Росія розмістила біля кордонів України понад 127 тисяч військовослужбовців.


Західні ЗМІ повідомляли, що російське вторгнення в Україну може бути здійснене на початку 2022 року, до цього залучать до 175 тисяч військовослужбовців РФ. Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що влада України не бачить прямої загрози вторгнення Росії. За словами Данілова, повномасштабне вторгнення фізично неможливе і підстав для паніки немає.

Источник: Люди