У Рівному – перша сесія міськради. Приїхава Порошенко

У Рівному в четвер, 3 грудня, відбувається перша сесія Рівнеради 8-го скликання. Початок – о 10-й годині. На неї має приїхати п`ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко. Нагадаємо, мером рівняни обрали кандидата саме від цієї політсили – Олександра Третяка.

Об этом сообщает Политика

10:35
Петро Порошенко приїхав. На фото він між новообраним мером Олександром Третяком (по ліву руку від п`ятого президента) та новим головою облради від “ЄС” Сергієм Кондрачуком.

10:20
Як інформує із місця події, перша сесія носитиме урочистий характер, обранцям вручать значки та посвідчення. До початку про на питання про майбутню коаліцію обранці не говорять.

Відбувається сесія у залі Міського будинку культури, а не на вулиці Поштовій, як зазвичай. У залі також є духовенство, правоохоронці, нардепи, представники ТВК, активісти та інші. Почали засідання із молитов.

Станом на 10:08 секретар Рівнеради попереднього скликання Сергій Паладійчук оголосив про початок засідання. Станом на 10:16 Петра Порошенка іще не було.

Читайте також: Головою Рівненської облради став представник “ЄС”

Також є ймовірність, що обирати секретаря та визначатись із іншими кадровими рішеннями можуть у цей же день – 3 грудня, але пізніше.


Джерело статті: “https://cometa.news/у-рівному-перша-сесія-міськради-приї/”