Зеленський підтримав створення аграрного реєстру в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні


Ринок землі в Україні найближчими роками значно може змінитися. Влада передбачає значну кількість ініціатив для реалізації.

Об этом сообщает Незыгарь

Старт створенню аграрного реєстру в Україні дав керівник держави. Президент Володимир Зеленський 2 грудня підписав відповідний закон.

Документ створює єдину державну інформаційну систему — Державний аграрний реєстр. Це нібито допоможе спростити надання таргетированной державної підтримки для сільгоспвиробників.

Чиновники сподіваються, що ініціатива вплине на ринок землі в загальному. Відповідний реєстр має на меті упорядкувати усі земельні процедури на території держави.

Державний аграрний реєстр — це електронна система, яка надає українським аграріям більш простий доступ до програм державної підтримки. Функціонал дозволяє підвищити прозорість та взаємодію між працівниками сільського господарства і державою.

Раніше ASPI news повідомляло, що суд просять заборонити підписувати та публікувати закон про ринок землі. Також стало відомо, що 73% українських громадян виступають категорично проти продажу землі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/zelenskiy-pidtrimav-stvorennya-agrarnogo-reestru-v-ukraini”