Важка техніка ЗСУ на Донбасі: Арестович звинуватив посольство РФ у брехні

последние новости в Украине останні новини в Україні

Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович відповів на заяву посольства РФ в Україні. Росіяни звинуватили Україну у тому, що нібито триває переміщення Україною озброєнь, в тому числі важкої військової техніки, поблизу лінії зіткнення.

Об этом сообщает Устав Груп

Російська сторона надає неправдиву інформацію щодо ситуації поблизу лінії розмежування на Донбасі. Про це в коментарі УНН заявив радник з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович. Так Арестович прокоментував заяву посольства РФ в Україні про те, що нібито українські військові стягують важку військову техніку поблизу лінії зіткнення.

За словами Арестовича, Росія постійно видає опуси, це називається інформаційний супровід. "Але ми кажемо правду, в тій частині, якій ми можемо – тобто, яку нас не просило притримати поки ОБСЄ тощо. А вони брешуть, відкрито, і ми до цього звикли", — пояснив Арестович. Він вважає, що такі заяви робляться в першу чергу для внутрішньої російської аудиторії. Але під час перемовин у ТКГ ситуація інша. "Насправді – вони сидять, і як зайчики, обговорюють кожний наш пункт плану щодо Донбасу. Їх пункти майже не дискутуються”, — резюмував Арестович.

Раніше Олексій Арестович розповів про план "Б" президента Володимира Зеленського. За його словами, цей план вже активно обговорюється в кулуарах, і ключове слово там — миротворці. Також ASPI news повідомляло, що глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук назвав дату введення амністії для учасників війни на Донбасі.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/vazhka-tekhnika-zsu-na-donbasi-arestovich-zvinuvativ-posolstvo-rf-u-brekhni”