У МВС Білорусі підтвердили застосування світлошумових гранат на акціях протестуОфіційний представник МВС Білорусі Ольга Чемоданова повідомила, що на акціях протесту в Мінську в неділю використовувалися спецзасоби.

Об этом сообщает Минправды


Як передає Укрінформ, про це вона сказала “Інтерфакс-Захід”.


“Під час затримання осіб, які порушували громадський порядок та чинили опір співробітникам міліції, були застосовані в Мінську, зокрема, спецзасоби”, – сказала Чемоданова.


Вона уточнила, що в столиці збиралися групи людей, які “порушували громадський порядок, виходили на проїжджу частину, блокували рух транспорту”.


“Водночас громадян неодноразово попереджали про неприпустимість порушення громадського порядку”, – підкреслила представник МВС.


Раніше стало відомо, що в Мінську на Кам’яній Гірці проти демонстрантів застосували спецзасоби. За останніми даними правозахисників з центру «Весна», кількість затриманих протестувальників під час недільної акції протесту по всій Білорусі зросла до 203 людей.


У списку затриманих понад сотня є жителями столиці Мінська. Також в числі затриманих жителі Гродно, Заславля, Новополоцка і Пінська.


Як повідомлялось, у Білорусі тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко.


Євросоюз і Україна заявили, що не визнають його легітимності.


13 жовтня лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська висунула ультиматум, заявивши: якщо влада до 25 жовтня не виконає ряд вимог, «на вулицю вийде вся Білорусь». З 26 жовтня в країні почалася нова хвиля масштабних протестів.


Джерело статті: “https://cometa.news/у-мвс-білорусі-підтвердили-застосува/”