У Казахстані екстрено сів пасажирський літак після зіткнення зі зграєю птахів

Під час набору висоти на літак налетіла зграя великих птахів, імовірно, це були гуси або качки — У Казахстані екстрено сів пасажирський літак після зіткнення зі зграєю птахів
Під час набору висоти на літак налетіла зграя великих птахів, імовірно, це були гуси або качки


На борту літака було 115 пасажирів

Об этом сообщает THE Люди


Пасажирський літак авіакомпанії SCAT, що летів з Атирау до Нур-Султану, був змушений здійснити екстрену посадку після зіткнення зі зграєю птахів. Про це повідомляє Zakon.kz.

Зазначається, що на борту літака було 115 пасажирів. Під час набору висоти на літак налетіла зграя великих птахів, імовірно, це були гуси або качки.

«Після зіткнення командир судна прийняв рішення про повернення до порту вильоту. Посадка відбулася в штатному режимі з зарулюванням на стоянку самостійно. Пізніше авіакомпанія скасувала рейс», – йдеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

прислали на ватсап Авиалиния SCAT по маршруту Атырау-Астана. Самолет сел, говорят птица попала в двигатель. Сейчас паника в самолете

Допис, поширений ATYRAU KAZAKHSTAN 06 (@atyrauoil.official)

Зазначається, що пасажирам, які захотіли змінити дату вильоту, оформили перебронювання, а тим, хто не захотів перебронювати, повернули гроші.

Авіакомпанія планує представити пілота до нагородження медаллю. Він працює в компанії більше 10 років.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-kazahstani-ekstreno-siv-pasazhirskiy-litak-pislya-zitknennya-zi-zgrajeyu-ptahiv-717430.html”