На Млинівщині прихожани УПЦ збудували нову церквуВ селі Довгошиї Млинівського району освітили новий храм УПЦ МП, збудований силами парафії та спонсорів. Раніше вони молилися в церкві, де тепер здійснюються богослужіння ПЦУ. Тож збудували собі новий храм.

Об этом сообщает Преступная Россия


6 листопада, у день вшанування ікони Богородиці « Всіх скорбящих Радость», у селі Довгошиї Млинівського району Рівненської області освятили новозбудований храм. Чин освячення очолив митрополит Вишгорський і Чорнобильський Павел у співслужінні єпископа Дубенського Пимена, вікарія Рівненської єпархії УПЦ та численного духовенства .


Церкву на честь Георгія Побідоносця віряни УПЦ почали зводити взимку цього року , у лютому здійснили закладку каменю, а вже на Трійцю звершили перше богослужіння .Будівництвом церкви повністю займався місцевий юнак Андрій Леошек, він особисто спілкувався з жертводавцями і брав безпосередню участь у зведенні. За віддану працю, у день освячення, хлопцю вручили орден Антонія та Феодосія Києво – Печерських.


Також настоятеля Свято- Георгієвської громади ієрея Олександра Микитюка нагородили камілавкою.Після освячення церкви з вітальним словом до вірян звернувся владика Павел, який народився поблизу Довгошиїв, і побажав своїм співвітчизникам, гідно нести послух Святій Соборній Церкві , бути сміливими християнами та не здаватись перед житейськими труднощами .


Читайте також: На Буковині обікрали церкву


Джерело статті: “https://cometa.news/на-млинівщині-прихожани-упц-збудувал/”