На лікування довелося взяти кредит: на Одещині від COVID-19 померла медсестра

У Чорноморської лікарні Одеської області від COVID-19 померла медсестра, яку відмовлялися приймати міські лікарні. Свою відмову вони мотивували відсутністю місць.

Об этом сообщает THE Люди

Loading...

Подробиці розповіла глава місцевого благодійного фонду “Корпорація монстрів” Катерина Ножевнікова на своїй сторінці в Facebook.

В Одесі зараз відбувається “коронавірусний апокаліпсис”, стверджує волонтер.

Популярні новини зараз
 • Кремль влаштував істерику через будівництво Україною військово-морських баз в Чорному морі
 • Школи та садочки необхідно закрити на карантин: лікар назвав причину
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • “Медсестру, яка 38 років пропрацювала в лікарні Подольська, у важкому стані кілька днів тому транспортували в приватну клініку. Родичі взяли кредит, щоб врятувати маму. Знайшли мене і благали допомогти вивести її в державну лікарню, тому що гроші закінчувалися, а взяти більше не було звідки . Кожен день рахунок збільшувався. Вчора півдня намагалися домовитися з іншими лікарнями, щоб вони прийняли пацієнтку. Реанімації переповнені”, – розповідає вона.

  Місце для хворої жінки вдалося знайти в Чорноморській обласній опорній лікарні, оскільки міські медустанови Одеси взяти її відмовилися.

  А вранці, коли волонтеру подзвонив син медсестри, яку направили в Подольск, щоб дізнатися про стан матері.

  “Я подзвонила лікарю. Потім сиділа хвилин 20 і не знала, як знову взяти телефон. Ваша мама померла. Вибачте …”, – написала волонтер.

  У пацієнтки діагностували ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу 2 ст., двосторонню полісегментарну вірусну пневмонію, 70% -ве ураження легень і підтверджений діагноз COVID-19.

  На лікування довелося взяти кредит: на Одещині від COVID-19 померла медсестра

  “Вийшла на вулицю. Закурила. Життя б’є ключем. Повз приїжджає транспорт. У масках лічені одиниці. Про дистанції просто мовчу. Ми не витримаємо новий карантин. Ці заходи – єдине, що у нас залишилося. Як достукатися до них? Як пояснити, що все це вже тут. це дуже страшно … що ми будемо втрачати старих один за іншим. і не тільки людей похилого віку, тому що система, на жаль, вже не витримала того, що відбувається. це вже мій 11 пацієнт, якого не вдалося врятувати і родичам якого мені доводиться про це повідомляти … В одеській області сьогодні зафіксований рекорд – 614 хворих. У країні 6719 … Одеса. Хроніки апокаліпсису”, – резюмувала волонтер.

  Як ми вже розповідали раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль чекає від ряду регіонів пропозицій про розгортання мобільних госпіталів і розширенні ліжкового фонду.

  А також, найбільше шансів повернутися в школи після закінчення осінніх канікул мають учні початкових класів. При цьому формат навчання більш старших класів буде залежати від ситуації з COVID-19 в кожному регіоні.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/21/na-likuvannya-dovelosya-vzyati-kredit-na-odeshhini-vid-covid-19-pomerla-medsestra/”