ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківського обласного територіального виборчкому

ЦВК ухвалила рішення 19 жовтня

Центральна виборча комісія України 19 жовтня достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії. Про це повідомила пресслужба ЦВК.

Об этом сообщает Редакция news

Центрвиборчком установив, що Івано-Франківська ТВК не забезпечила в належні строки друку інформаційних плакатів і буклетів місцевих організацій партій, які беруть участь у виборах до облради, що порушує їхні права та права виборців. У ЦВК зазначили, що на момент розгляду питання ТВК не забезпечила друку плакатів і буклетів.

"ЦВК встановила факт одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною ТВК Виборчого кодексу України та достроково припинила повноваження всього її складу", – ідеться в повідомленні.

Місцеві організації можуть подати кандидатури членів ТВК не пізніше ніж 15.00 20 жовтня.

Новому складу комісії ЦВК доручила негайно зайнятися друком плакатів і буклетів.

Окрім цього, Центрвиборчком звернувся в Нацполіцію для перевірки вказаних обставин.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Голосування проведуть по всій Україні, окрім окупованого Росією Криму й окремих районів Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/tsvk-dostrokovo-pripinila-povnovazhennja-vsogo-skladu-ivano-frankivskogo-oblasnogo-teritorialnogo-viborchkomu-1523672.html”