Гройсман повідомив, що пішов на самоізоляцію через COVID-19

последние новости в Украине останні новини в Україні


Колишній голова українського уряду Володимир Гройсман заявив, що пішов на самоізоляцію через виявлений вірус SARS-CoV-2 у його домочадців. Він закликав надати сприяння і допомогу тим, хто сьогодні захворів на COVID-19.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це Володимир Гройсман повідомив у Facebook в понеділок, 19 жовтня. Як повідомив експрем’єр-міністр України, у нього захворіли на коронавірус син і дружина. У зв’язку з цим, щоб не наражати на небезпеку інших людей, Гройсман скасував всі робочі поїздки і вирішив залишатися вдома, не дивлячись на те, що у нього коронавірус не виявлено.

"На жаль, з минулого тижня моя дружина і мій син хворіють на коронавірус. Зрозуміло, що як людина, яка контактує з хворими COVID, щоб нікого не наражати на небезпеку, я зобов’язаний дотримуватися режиму самоізоляції і тому скасував усі свої зустрічі, робочі поїздки. Це трошки згодом. Розумію, що сьогодні наша сім’я переживає все те, що переживають десятки тисяч українських сімей. Але сьогодні, як ніколи, дуже важливо, щоб ми приділили увагу, турботу і свою любов тим, хто захворів, кому сьогодні важко", — пише в своїй публікації Володимир Гройсман.

Раніше повідомлялося, що у народного депутата від політичної сили "Слуга народу" Миколи Тищенка лікарі виявили захворювання COVID-19, викликане коронавірусним патогеном SARS-CoV-2. Йому призначена підтримуюча і антибактеріальна терапія. Про це Тищенко заявив у п’ятницю, 16 жовтня, в своєму Телеграм-каналі.

Також заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, скільки хворих на коронавірус нардепів у "Слузі народу". За її словами, в політсилі, крім Тищенка, захворіли ще два парламентаря.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/groysman-povidomiv-scho-pishov-na-samoizolyaciyu-cherez-covid-19”