Арахамія відповів критикам всеукраїнського "опитування Зеленського" в день місцевих виборів

последние новости в Украине останні новини в Україні


Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія відреагував на критику ініційованого президентом Володимиром Зеленським всеукраїнського опитування на виборчих дільницях в день проведення місцевих виборів, 25 жовтня. Він стверджує, що партія "Слуга народу" не є організатором опитування, не фінансує опитування і не є суб’єктом опитування, це особиста ініціатива Зеленського.

Об этом сообщает Компромат

В ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" Давид Арахамія заявив, що партія не є організатором і не фінансує це опитування. Також він заявив, що не знає, хто саме буде стояти під дільницями і проводити опитування, повідомило "РБК-Україна" напередодні.

"Партія" Слуга народу" не є організатором опитування, не фінансує опитування і не є суб’єктом опитування. Мандат на цю всю ініціативу знаходиться особисто у президента України. А законно — незаконно, — у нас люди досить вільно це трактують", — сказав Арахамія.

За словами нардепа, він не знає, хто саме буде стояти під дільницями та проводити опитування.

"Коли ви намагаєтеся сказати, що немає ніяких волонтерів, я вам навів приклад, що під час першої виборчої в ЗЕ-команді було багато волонтерів і вони до цього часу ці люди є. У нас є партійна організація, у нас є ЗЕ-команди, це фанати президента... я не знаю, хто буде стояти під дільницями", — пояснив він.

Раніше ASPI news повідомляло, що Давид Арахамія заявив, що "Слугам народу" вигідніше програти на місцевих виборах. Також відомо, що, за словами Арахамії, коаліція депутатів "Опозиційної платформи — за життя" і представників фракції "Слуга народу" неможлива.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/arakhamiya-vidpoviv-kritikam-vseukrainskogo-opituvannya-zelenskogo-v-den-miscevikh”