Україна забезпечує продовольством 150 млн осіб – Мінекономрозвитку

У Мінекономрозвитку заявили, що Україна може подвоїти експорт продовольства

Україна забезпечує продовольчими товарами 150 млн осіб у всьому світі. Як повідомляє "Укрінформ", про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький під час онлайн-брифінгу з нагоди Всесвітнього дня продовольства.

Об этом сообщает Сергей Доренко

"Ми підраховували, і це було підтверджено джерелами міжнародних розрахунків, що Україна годує 150 млн населення при власному населенні трохи більше 40 млн. Можливість збільшити цю цифру вдвічі – це реально досяжно", – сказав Висоцький.

За словами Висоцького, Україна може збільшити внесок у боротьбу з голодом, але для цього необхідні інтеграція світових технологій у виробництво, залучення інвестицій та інтеграція в міжнародні ланцюги постачань.

Він також підкреслив, що в умовах пандемії і закриття кордонів Україна "залишилася надійним партнером у забезпеченні тих країн, які потребують продовольства".

За даними International Trade Center, Україна входить у двадцятку найбільших світових експортерів продовольства.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/ukrajina-zabezpechuje-prodovolstvom-150-mln-cholovik-minekonomrozvitku-1523399.html”