«Життя прекрасне!» або Відстань презентації не перешкода

«Життя прекрасне!» або Відстань презентації не перешкода Всі фото Ігоря Бойченка

Херсонський художній музей 13 жовтня презентував альбом художниці Ольги Бринцевої «Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності». Видання було підготоване до персональної виставки мисткині, яка мала б відкритися в художньому музеї ще у квітні, але завадив карантин, потім ремонт, тож тепер виставка планується аж на наступний рік.

Об этом сообщает Москов пост

А чудовий альбом вирішили не тримати «під сукном» до виставки, а «випустити в світ» зараз, презентували його як подарунок друзям і колегам художниці та бібліотекам міста, і для багатьох ця подія стала справжнім сюрпризом. Презентація відбулася в актовій залі Херсонської обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

І нехай тих, хто створив цю книгу, і тих, для кого вона була видана, розділяла відстань (Ольга Бринцева перебуває за межами країни, її видавчиня Олена Корбуш – у Києві), це зовсім не завадило дружньому спілкуванню в затишній атмосфері. І Ольга, і Олена постійно перебували на скайп-зв’язку з херсонською аудиторією.

Альбом «Життя прекрасне!» знайомить із творчістю Ольги Бринцевої останніх років, тут є і гобелени (художниця добре відома у мистецькому світі як справжній майстер з художнього текстилю) і живопис: євангельська тематика, рідний Херсон, родина, враження від подорожей по світу. І кожна робота, кожна подія її життя, кожна місцина сповнена позитивом і оптимізмом. Недарма мисткиня обрала саме таку красномовну назву для цього видання.

Але альбом дуже незвичайний, його «родзинка» в тому, що роботи художниці доповнені оповіданнями і спогадами її чоловіка, Владислава Селіванова – і від цього книга набуває якоїсь цілісності, нових якостей: художній альбом можна і роздивлятися, і читати. Тож пані Ольга висловила вдячність чоловікові за те, що він підтримав її творчість своїми літературними творами.

А видавчиня Олена Корбуш не тільки зізналася, що робота з цікавими авторами та цікавими матеріалами — то є велике задоволення, вона впевнена, що альбом має і третього автора – це ЛЮБОВ. Четвертого автора визначив письменник Віктор Вальд, друг дитинства художниці – і це рідне місто Херсон.

Багато теплих добрих слів отримала авторка від своїх найближчих і найдорожчих херсонців — родичів, друзів, колег. Бажали ідей, натхнення, любові, щиро ділилися враженнями, дякували за подвижницьку діяльність, яка надихає та єднає людей. Духовний наставник Ольги Бринцевої отець Петро Коваль, настоятель Свято-Катерининського собору, благословив мисткиню на подальшу творчість.

А заступниця директора художнього музею Владислава Дяченко провела невеличку презентацію робіт Ольги Бринцевої, відзначаючи багатогранність її таланту і особливості її художнього світосприйняття — майстриня дуже тонко відчуває кольори і гармонійно поєднує їх у свої творах, будь то гобелен, батик, акварель чи живопис.

“Книга наповнена любов’ю, наповнена світлом, і я б рекомендувала всім мати цю книгу вдома просто як талісман — талісман на кохання, на щастя, на сімейні цінності”, — ці слова видавчині Олени Корбуш підтверджують усі, хто встиг подивитися і почитати альбом.

Альбом «Життя прекрасне!» можна знайти в бібліотеках міста і області або придбати у магазині «Учбова книга».Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/56209-zhyttia-prekrasne-abo-vidstan-prezentatsii-ne-preshekoda”