Байден випереджає Трампа у виборчих перегонах за місяць до голосування, – опитування

57% американців заявили, що загалом не схвалюють дії Трампа у боротьбі з пандемією — Байден випереджає Трампа у виборчих перегонах за місяць до голосування, – опитування
57% американців заявили, що загалом не схвалюють дії Трампа у боротьбі з пандемією


Джо Байден випереджає Дональда Трампа на 10%

Об этом сообщает RuGate


Кандидат від Демократичної партії Джо Байден випереджає на 10% чинного президента США Дональда Трампа за місяць до виборів.


Про це свідчать дані опитування, проведеного Ipsos та Reuters.


За місяць до виборів Джо Байден випереджає Дональда Трампа на 10%. Серед тих, хто буде голосувати на виборах 3 листопада, 51% респондентів підтримують Байдена, а 41% – Трампа. 4% оберуть іншого кандидата, а ще 4% не визначилися з вибором.


Згідно з опитуванням, 65% американців стурбовані проблемою пандемії коронавірусу. 55% впевнені, що Трамп брехав про COVID-19, 34% вважають, що президент США говорив правду, 11% не змогли відповісти на запитання.


Водночас 57% американців заявили, що загалом не схвалюють дії Трампа у боротьбі з пандемією.


Нагадаємо, 6 вересня, кандидат в президенти США від демократів Джозеф Байден випереджає на 10% діючого главу держави Дональда Трампа за популярністю серед виборців. За Байдена готові проголосувати 52% опитаних, за Трампа – 42%.


Як повідомлялося. 29 вересня, свіжі результати соціологічних опитувань свідчать, що чинний глава Білого дому Дональд Трамп суттєво скоротив розрив у виборчих перегонах зі своїм опонентом, ексвіцепрезидентом США Джо Байденом. Соціологи пояснюють зменшення розриву тим, що нинішній глава Білого дому продемонстрував позитивну динаміку в плані економічного зростання в країні.


Читайте також:

Виборчий штаб Байдена вирішив прибрати негативну рекламу про Трампа

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/bajden-viperedzhaje-trampa-u-viborchih-peregonah-za-misjats-do-golosuvannja-opituvannja-709140.html”