Разумков вважає малоймовірним ухвалення нового закону «Про столицю» до місцевих виборів

Разумков


Ухвалення нового закону «Про столицю» до дати проведення місцевих виборів малоймовірне.

Об этом сообщает Руспрес


Як передає ІНФОРМАТОР, про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ході інтерв’ю на телеканалі «Прямий».


«Я зараз не готовий сказати, чи подавав комітет даний законопроект на наступні два пленарні тижні. Поясню, чому я про це говорю: на цьому тижні у нас робота в комітетах і, дивлячись що вони ухвалять і встигнуть розглянути буде багато в чому залежати що потрапить до порядку денного пленарних тижнів. Далі у нас два пленарні тижні: один і потім відразу ще один, після цього тиждень роботи в комітетах і два тижні роботи на округах, тому що ми розуміємо, що нородні депутати, в більшості своїй, поїдуть займатися передвиборчою кампанією. Для того, щоб Рада продовжувала нормально працювати прийняли рішення зробити саме таким регламент нашої роботи», – заявив Разумков в ефірі телеканалу« Прямий »ввечері у вівторок.
Голова ВР вважає прийняття законопроекту про столицю до місцевих виборів малоймовірним: «Я думаю, що це малоймовірно, що ми зможемо розглянути в повному обсязі цей законопроект. Сьогодні не готовий сказати, не був готовий до цього питання. Якщо треба буде – дізнаюся додатково».


Раніше ІНФОРМАТОР писав: Разумков вважає, що внесення змін до постанови про призначення місцевих виборів ставить під сумнів їх легітимність.


Джерело статті: “https://informator.press/razumkov-vvazhaie-maloymovirnym-ukhvalennia-novoho-zakonu-pro-stolytsiu-mistsevykh-vyboriv/”