Міністра оборони Білорусі налякали американські танки

У Міністерстві оборони Білорусі стверджують, що на литовський полігон, розташований біля кордону країни, було здійснено перекидання танкового батальйону США.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Як повідомляє "Апостроф", про це заявив в ефірі телеканалу каналу СТВ міністр оборони країни Віктор Хренін.


За його словами, в рамках операцій "Посилена передова присутність" і "Атлантична рішучість" рух військ НАТО відбувається на суміжній з Білоруссю території.


"Зокрема, в цей час відбувається перекидання на полігон Пабраде (за 15 кілометрыв від нашого державного кордону) 2-го танкового батальйону 69-го танкового полку Сполучених Штатів", — уточнив міністр.


Хренін зауважив, що присутність в безпосередній близькості від кордону 500 військовослужбовців НАТО, 29 танків і 43 бойових машин "Бредлі" викликає занепокоєння, хоча таке ж перекидання відбулося також і цієї весни.


У Міноборони Білорусі також відзначили посилені польоти авіації НАТО вздовж державного кордону і введення розвідки заходыв, що відбуваються на території країни.


"Нас не можуть не турбувати польоти бомбардувальників В-52 уздовж нашого державного кордону", - додав Віктор Хренін.


Як повідомляв "Апостроф", раніше міністр оборони Білорусі Віктор Хренін попередив учасників акцій протесту, що в разі порушення порядку і спокою в місцях, де розташовані меморіали загиблим під час Другої світової війни, вони будуть мати справу з армією.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-09-12/ministra-oboronyi-belarusi-napugali-amerikanskie-tanki-/209096”