У Тернополі школа зупиняє навчання через інфікованих вчителів

Випадки зараження коронавірусом почастішали серед вчителів. Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі. Навчальні заклади, працівники яких захворіли, йдуть на карантин.

Об этом сообщает RussiangateНа початку навчального року випадки зараження COVID-19 зареєстрували у шести школах на Тернопільщині. Зокрема, інфікувалися коронавірусом вчителі у Монастириському та Чортківському районах. У Коропецькій ЗОШ COVID-19 діагностували у третини педагогів.


Нині кількість ЗОШ, де є інфіковані вчителі побільшала. Епідеміологи пояснюють це тим, що діти безсимптомно переносять інфекцію і заражають дорослих. Зокрема, поширення коронавірусу виявили у Тернопільській ЗОШ №6, – повідомив директор школи Олександр Остапчук. Відтак цей заклад з понеділка закривають на вимушені канікули.


“У зв’язку із збільшенням захворюваності серед педагогів, ми змушені призупинити навчання. З понеділка, 7 вересня, оголошуємо канікули на тиждень. Якщо ситуація покращиться, то будемо навчатися у звичайному режимі, а якщо ні – то наступний тиждень проведемо з дистанційним навчання”.


Додамо, з понеділка Тернопіль — у червоній зоні епідемічної небезпеки. За вимогами цієї карантинної зони, навчання у школах мали б зупинити. Втім, на засіданні міського штабу боротьби з коронавірусом вирішили залишити школи відкритими, пише “ЗЗ”.


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2020/09/у-тернополі-школа-зупиняє-навчання-че/”