«Ми хочемо працювати!»: мешканці Чернівців повстали проти посилення карантину (ФОТО)У Чернівцях приблизно 500 місцевих мешканців зібралися на Центральній площі на мирну акцію протесту, під час якої пікетувальники висловлюють обурення через рішення уряду щодо посилення карантинних обмежень у місті після того, як Чернівці потрапили до “червоної” зони.

Об этом сообщает FLB


Про це molbuk.ua.


Учасники акції протесту зібралися перед приміщенням Чернівецької міськради із плакатами, в яких вони закликають представників місцевої влади дати можливість їм заробляти гроші, а дітей – відправити на навчання в дитсадки та школи.


Вони тримають в руках плакати “Чим Чернівці гірші за Тернопіль, Луцьк, Львів?”, “Дайте змогу дітям навчатися”, “Ми хочемо займатися спортом”, “Хто буде платити комунальні послуги?” тощо.


На пікеті зібралися фотографи, музиканти, представники ресторанного бізнесу, підприємці з Калинівського ринку. У своїх виступах на сходах міськради вони розповіли про складнощі, які у них виникли під час попереднього посилення карантинних обмежень у Чернівецькій області навесні цього року.


“Ми зібралися, щоб захистити наше конституційне право на працю. Ми мусимо показати свої рішучі дії – що ми будемо захищатися. І сьогодні від того, як депутати проголосують, залежить доля підприємців Калинівського ринку”, – сказав представник Калинівського ринку Василь Шкробанець.


Співвласник фаст-фуд-закладу Дмитро Лукенчук зауважив, що влада посилила карантинні обмеження, не зважаючи на те, що нині бізнесу важко розвиватися й виживати.


“Сьогодні в “червоній” карантинній зоні, до якої нас віднесли, жоден з орендодавців не скаже підприємцям: “Добре, якщо “червона” зона, то не потрібно платити за оренду”. У нас працівники не всі з міста. Деякі з них знімають квартири. Жоден власник квартири не скаже їм, що не братиме гроші за винаймання житла. Жоден з банків не скаже підприємцям: “Давайте, не будете платити за кредити, бо ви в карантинній зоні”, – сказав підприємець.


Минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби, Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони рішенням уряду внесли до “червоної” карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів.Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 24 серпня, коронавірусне захворювання підтвердили у 1 658 людей.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/khochemo-pratsiuvaty-meshkantsi-chernivtsiv-povstaly-proty-posylennia-karantynu-foto/”