Україна припиняє угоду з Росією про взаємне заснування торговельних представництв

Угода між Україною і РФ про взаємне заснування торговельних представництв діяла із жовтня 1992 року

Україна припиняє угоду з Росією про взаємне заснування торговельних представництв. Про це 17 серпня у Facebook повідомила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Об этом сообщает Компромат РУ

Рішення про вихід з угоди, яке діяло із жовтня 1992 року, ухвалили на сьогоднішньому позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України.

"Ураховуючи російську агресію та окупацію Криму й, відповідно, сучасний стан українсько-російських відносин, ця угода (як і багато інших) втратила практичне значення та не відповідає національним інтересам України. Таке рішення є логічним та послідовним кроком українського уряду", – підкреслила Джапарова.


https://www.facebook.com/edzhaparova/posts/10222869447753776

Заступник голови МЗС України Василь Боднар у червні 2020 року заявляв, що від моменту окупації Криму і збройної агресії на Донбасі Україна розірвала приблизно 150 із 453 договорів і угод із РФ, зокрема один із базових договорів – про дружбу, співпрацю і партнерство (цей документ втратив чинність 1 квітня 2019 року).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ukrajina-pripinjaje-ugodu-z-rosijeju-pro-vzajemne-zasnuvannja-torgovih-predstavnitstv-1513975.html”