З Естонії депортують 12 українських заробітчан через порушення режиму самоізоляції

З Естонії депортують 12 українських заробітчан через порушення режиму самоізоляції

З Естонії депортують 12 українських робітників через порушення правил самоізоляції під час карантину. Про це повідомляє портал ERR.

Об этом сообщает Русский репортер

Як повідомляється, 21 липня з України в Естонію прибули 150 робітників, цей спецрейс був оплачений естонськими фермерами. По прибуттю працівників в аеропорту протестували на коронавірус, а після – помістили на карантин, під час якого влада вирішила перевірити, як дотримується режим самоізоляції.

За підсумками перевірки виявилося, що деякі українці 46 разів порушили правила самоізоляції, продовжуючи працювати.

«12 українських робітників, які порушили карантин, повинні виїхати з країни», – йдеться в повідомленні.

Порушники повинні бути «покарані за всією суворістю закону», наголосив міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме, а міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу заявив, що працівники, які порушили режим е дотримувалися режиму самоізоляції українців потрібно вислати з країни.

Наразі зроблені приписи про депортацію 12 українців, обвинувачених у порушенні карантинних вимог. Згідно з приписами українці повинні покинути Естонію до півночі цієї п’ятниці.

Своєю чергою, власники ферм вважають, що порушень не було, так як робітники фактично не виконували робочі обов’язки на полях, а просто упорядковували приміщення для проживання. До цього фермери вже зверталися в місцеву прокуратуру, але там їх клопотання були відхилені. Тепер п’ять фермерів Південної Естонії мають намір звернутися до суду.

До слова, за даними Worldometers в Естонії підтверджено 2 174 випадки захворювання Covid-19, з них 63 – з летальним результатом.


Джерело статті: “https://zaxid.net/z_estoniyi_deportuyut_12_ukrayinskih_zarobitchan_cherez_porushennya_rezhimu_samoizolyatsiyi_n1506325”