Єврокомісія затвердила програму макрофінансової допомоги для України на €1,2 млрд

Шмигаль 23 липня підписав меморандум і кредитну угоду з Єврокомісією на виділення €1,2 млрд для України

Європейська комісія затвердила вісім програм макрофінансової допомоги для подолання наслідків пандемії, зокрема і для України. Про це йдеться на сайті Єврокомісії.

Об этом сообщает Moscow Post

"Для України політичні умови програми МФП на суму €1,2 млрд є більшими і всеосяжними і стосуються зміцнення управління державними фінансами, управління та верховенства закону, реформи судової системи, конкуренції на газовому ринку, поліпшення ділового клімату та управління державними підприємствами", – ідеться в повідомленні.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 23 липня підписав меморандум і кредитну угоду з Єврокомісією на виділення €1,2 млрд для України.

За його словами, це найбільший транш Єврокомісії в межах "виняткової" програми макрофінансової допомоги, яку передбачено для 10 країн і спрямовано на подолання негативних наслідків пандемії. Половину коштів Брюссель погодився переказати відразу.

Міністр фінансів України Сергій Марченко 10 серпня заявляв, що до кінця року Україна одержить кредитів на суму понад $ 8 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/jevrokomisija-zatverdila-programu-makrofinansovoji-dopomogi-dlja-ukrajini-na-1-2-mlrd-1513324.html”