Львівський фастфуд з хот-догами закрили через продавця без маски і рукавичок

Під час другого рейду, під час якого перевіряли дотримання у Львові карантинних обмежень, закрили фастфуд із хот-догами на вул. Грінченка, 2-4. Про таке рішення ввечері неділі, 7 червня, повідомила прес-служба Львівської мерії.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Усього впродовж дня моніторингові групи мерії перевірили 366 об’єктів (магазинів та закладів харчування), 28 із них винесли попередження, а один вирішили закрити через суттєве порушення. Йдеться про кіоск із хот-догами, продавець якого працював без маски і без рукавичок.

«Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, моніторингова група виявила порушення на вул. Грінченка, 2−4 у кіоску з продажу хот-догів – підприємець здійснював діяльність без маски та рукавичок, у закладі був відсутній антисептик. Кіоск закрито, на місці учасниками моніторингової групи складено протокол», – йдеться у повідомленні мерії.

Як і попереднього дня, перевірки відбувалися і в міському транспорті. Там виявили 34 пасажирів та двох водіїв без масок, але в цих випадках моніторингові групи наразі обмежуються зауваженнями, хоча мерія нагадує, що маска є обов’язковою при проїзді у транспорті.

Посилені перевірки у місті відбуваються другий день поспіль. Це зумовлено зростанням кількості випадків інфікування коронавірусом (цього тижня Львівщина вийшла на третє місце в Україні за кількістю інфікованих з початку пандемії.

До складу моніторингових груп входять працівники райадміністрацій, Держпродспоживслужби та правоохоронців. Посилені рейди проводитимуть і в наступні дні, а при виявленні порушень міська комісія техногенної безпеки прийматиме рішення про накладення штрафів (17-34 тис. грн) чи закриття закладів.

У перший день карантинних рейдів міська комісія вирішила закрити магазин з сувенірами за відсутність термометра та фастфуд із шаурмою, який працював без доступу до центрального водопостачання.Джерело статті: “https://zaxid.net/lvivskiy_fastfud_z_hot_dogami_zakrili_cherez_prodavtsya_bez_maski_i_rukavichok_n1503308”