Місією Саакашвілі буде контроль грошей МВФ, щоб їх менше крали – Кучеренко

Кучеренко заявив, що звернеться у Виконавчий комітет Національної ради реформ щодо низки питань

Призначений головою Виконавчого комітету реформ при президентові України експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі контролюватиме використання коштів МВФ. Про це 8 травня заявив народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает FIB

"Це якась незрозуміла посада, наповнення якої залежить від особистості. Михайло – це яскрава особистість, президент, який намагатиметься відігравати якусь роль. Як я розумію, його основною місією буде контролювати гроші МВФ, щоб їх менше крали. Напевно, це непогано", – сказав Кучеренко.

Депутат зазначив, що має намір звернутися у Виконавчий комітет Національної ради реформ.

"Я звернуся до нього офіційно з низки питань і, виходячи з його реакції, я визначуся: це піар чи щось раціональне", – додав він.

7 травня Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ та членом Національної ради реформ.

У 2004–2013 роках Саакашвілі був президентом Грузії. Після закінчення другої каденції він покинув країну, зараз проживає в Україні, у нього є українське громадянство. У Грузії проти нього відкрито кримінальні справи.

У 2015–2016 роках Саакашвілі очолював Одеську облдержадміністрацію. На засіданні Національної ради реформ 14 грудня 2015 року стався конфлікт між Саакашвілі, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, глава МВС облив одеського губернатора водою.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-misijeju-saakashvili-bude-kontrol-groshej-mvf-shchob-jih-menshe-krali-kucherenko-1498964.html”