У Росії коронавірусом заразилася ще 61 людина

Майже 200 із 367 випадків COVID-19 підтверджено в Москві

Протягом минулої доби коронавірусну інфекцію діагностували 61 жителю Російської Федерації, повідомляє "Медуза" з посиланням на дані оперативного штабу.

Об этом сообщает Преступная Россия

54 нові випадки зареєстровано в Москві, по два – у Кіровській області й Удмуртії та по одному – в Новгородській, Архангельській і Брянській областях. Усі виявлені пацієнти нещодавно були за кордоном, зазначили у штабі.

Загальна кількість інфікованих сягнула 367 осіб. Більше ніж половину з них – 191 – виявлено в Москві.

Смертей від коронавірусу у РФ не зафіксовано. 19 березня в Москві померла жінка з підтвердженою коронавірусною інфекцією, однак її не внесли у статистику, оскільки, за даними влади, причиною смерті став тромб, що відірвався, а не COVID-19.

На сайті російського міністерства охорони здоров’я повідомляють, що станом на 20 березня у країні було проведено 143 тис. тестів на коронавірус. 12 осіб виписали з лікарень після одужання.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джона Гопкінса на 22 березня, загальна кількість інфікованих у світі становить понад 310 тис., померло більше ніж 13 тис. осіб.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-rosiji-koronavirusom-zarazivsja-shche-61-ljudina-1492133.html”