Росія намагається розпалити расову напруженість у США перед виборами – New York Times


Російський уряд активізував свої зусилля щодо розпалювання расової напруженості в Сполучених Штатах у межах своєї спроби втрутитися в президентські вибори в США, які відбудуться в листопаді, пише американська газета New York Times.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Наголошується, що Росія намагається спровокувати насильство з боку прихильників "вищості білих" і розпалити гнів серед темношкірих американців.

Газета пише, що Служба зовнішньої розвідки Росії, очевидно, розширила методи втручання в американські вибори в порівнянні з кампанією 2016 року, коли оперативники намагалися розпалити расову ворожнечу, створюючи фейкові групи і поширює дезінформацію, щоб знизити явку темношкірих виборців.

За словами джерел газети, Росія також намагається впливати на угруповання расистів. Один чиновник сказав, що федеральні слідчі вивчають, як фінансується хоча б одна неонацистська організація, пов’язана з Росією.

Раніше повідомлялося, що представники служби розвідки попередили конгресменів Палати представників про бажання Росії втрутитися в президентську кампанію США 2020 року.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/rosiya-namagayetsya-rozpaliti-rasovu-napruzhenist-u-ssha-pered-viborami-new-york-times-341068_.html”