В Україні буде реалізовано 70 регіональних стартапів

Валерій Буханько і Олена Кулешоващойно отримали звання кандидатів хімічних наук України та докторів філософії Франції – вони проходили спільнуукраїнсько-французькуаспірантуру і разом із аспірантами з інших країн працювали над розробкою методів боротьби з раковими пухлинами.

Валентина Левчик повернулася із свого вже 4 курсу підвищення кваліфікації управління якістю лабораторій організований Фінським університетом Веріфін за підтримки організації заборони хімічної зброї.

Українці під час волонтерських обмінів разом із представниками інших країн вирішують суспільно-важливі проблеми. Юлія Логвіновська каже, що це хороша можливість зрозуміти як можна змінити щось в своїй країні і перейняти досвід інших.

Не лише науковий, а й культурний обмін. Дарина Донець займається танцями вже 15 років, разом із ансамблем «Веснянка» за 4 роки дівчина побувала в багатьох країнах світу, і познайомилася з учасниками багатьох інших колективів. Україна – країна, яка має, що запропонувати світові. Утім статистика виїзду наших фахівців закордон через неможливість реалізувати себе на Батьківщині й надалі залишає бажати кращого.