Хіти тижня. Не дайте себе обдурити: Шахраї вигадали нову схему із банківськими картками

Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії.

Шахраї придумали ще один спосіб розкрадання грошей з банківських карт. Вони, нібито, випадково забувають карту в банкоматі і просять її витягнути того, хто опинився поряд. Після того шахрай перевіряє баланс і стверджує, що з його рахунку зникли гроші. І вимагають повернути цю суму. Про це розповів у Facebook співробітник страхової компанії Сергій Гатілов, передають

Об этом сообщает http://temagneisa.net

За його словами, у схемі задіяні люди, які, нібито, стали свідками. Вони в таких ситуаціях починають говорити, що все бачили і банкомат зберіг відбитки пальців. "Схема, як зі знайденим гаманцем. Тільки замість гаманця — забута карта в банкоматі. Далі розводка лоха по стандарту. "На карті було більше грошей, ти останній її в руках тримав, на ній твої відбитки". Мужички — свідки, які "все бачили". Загалом, нічого нового", — каже Гатілов.

Радить, якщо побачили забуту карту в банкоматі – не діставайте її. Дочекайтеся, поки він її не з’їсть, або нехай власник сам її витягне. Не натискайте кнопок скасування операції. Компанія мужичків-свідків будуть тиснути на те, що ви перед банкоматом стояли, на клавіатуру натискали. Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-ne-daite-sebe-obduryty-shakhrai-vyhadaly-novu-skhemu-iz-bankivskymy-kartkamy-305709.html”