Я частіше б’юся з чоловіками, ніж із жінками, — ексмодель і каратистка Галина Мельник - Cпорт

У Мадриді завершився Кубок світу з карате, який зібрав 737 спортсменів із 89 країн. Україну представляли 19 учасників. І лише Галині Мельник вдалося зійти на п’єдестал. Вона завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 68 кілограмів.


— Загалом в іспанській столиці я провела п’ять боїв, — розповідає Галина Мельник. — Спочатку здолала суперниць з Італії та Казахстану, потім програла азербайджанці. Але не опустила рук і після перемог над білорускою та канадкою зуміла зійти на п’єдестал. На цьому турнірі учасниці буквально вигризали кожен бал, адже триває запекла боротьба за олімпійські ліцензії.


— Чи розглядаєте себе претенденткою на олімпійський п’єдестал у такому разі?


— Я мрію виграти медаль у Токіо. У моїй ваговій категорії зібралося десятеро каратисток, які мають однаковісінькі шанси на успіх. Я також серед них.


— у 2024-у році карате не буде у програмі Олімпійських ігор. Як цей факт вплине на вашу кар’єру?


— Ніяк. Я не збираюся зав’язувати з карате лише тому, що мій вид спорту викреслять із олімпійської програми.


Я не збираюся зав’язувати з карате лише тому, що мій вид спорту викреслять із олімпійської програми.— Свого часу ви перебували у модельному бізнесі. Розкажіть більше про цей досвід.


— Кар’єру моделі я почала в 16 років. Брала участь у багатьох показах: виходила на червону доріжку і демонструвала класичний одяг. У той час я вже також займалася карате. Настав момент, коли треба було вибирати: карате чи моделінг. Після тривалих роздумів я зробила вибір на користь спортивній кар’єрі. Модель просто виконує вказівки: зроби так, пройдись так. Я прагнула розвитку, самовдосконалення і карате це задовольнило.


— В якому режимі ви тренуєтеся?


— Працюю щодня по півтори години. А бувають дні, коли і двічі на день доводиться відвідувати зал. Тренування починаються з гри у баскетбол, яка розвиває реакцію. Щоправда, ми граємо дитячим гумовим м’ячем, адже баскетбольний снаряд завдає шкоди нашим пальцям, а каратистки їх бережуть. Після баскетболу — інші вправи і спарингові бої.


— Чи доводиться проводити спаринги з чоловіками?


читайте також: Снайперська війна: з чого сьогодні стріляють на Донбасі


— Я частіше б’юся з чоловіками, ніж із жінками. По-перше, у карате дівчат не так і багато, по-друге, чоловіки фізично сильніші. А ще мені цікаво битися з хлопцями через їхній нестандартний хід думок.


Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також про славетного українського силача, здобутки якого привласнює Росія.


Джерело статті: “https://expres.online/sport/ya-chastishe-byusya-z-cholovikami-nizh-iz-zhinkami-eksmodel-i-karatistka-galina-melnik”