Учасник гурту "Гриби" розплакався в інтерв’ю російському журналісту, що в Україні цькують російськомовних

Про це повідомляє із посиланням на "Таблоїд".

Об этом сообщает http://armrinvesting.com

Юрій Бардаш, який був учасником неіснуючого нині гурту "Гриби", зробив у інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю резонансну заяву.

"Я тобі скажу, що я спостерігаю в Україні останні 5 років. Я спостерігаю свавілля у цій країні. Максимальне свавілля. Це, насправді, така важка тема. Я дуже часто чую такий вираз "типове донбаське бидло". Це люди, які працюють, вони завжди працювали. Їхнє життя – робота, завод. Так, вони суворі, вони люті, не такі культурні як у столиці, вони не знають таких слів як LOL і подібної ху*ти", – заявив Бардаш.

"…І зараз така ситуація, що заборонили усі російські школи. А в Україні 50 чи 45, чи 60 відсотків російськомовних людей, які виросли, народилися, увібрали російську мову, і це їхня рідна мова. І відчувається жорсткий тиск на цих людей. І ти одразу сепаратист, одразу ватник. Я глибоко у цю хуїту не влізаю. Вони сидять там у фейсбуці і сиплять все це. Відбувається цькування людей", – додав він.

Нагадаймо, що гурт "Гриби" розпався ще 2017 року.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/life/uchasnik-gurtu-gribi-rozplakavsya-v-intervyu-rosiyskomu-zhurnalistu-shcho-v-ukraini-tskuyut-rosiyskomovnikh-201912031074028”