ГПУ безсиле видобути земельну ділянку з володінь "слуги народа"

ГПУ безсиле видобути земельну ділянку з володінь "слуги народа"

Суд відмовився задовольнити позов Генпрокуратури і витребувати із володіння Віталія Гдичинського земельну ділянку площею 0,19 га у Києві на 21 км Столичного шосе.

Об этом сообщает http://russian-time.com

Про це повідомляють Наші гроші.

Про це свідчить постанова Київського апеляційного суду від 6 листопада.

Суд відмовив через сплив позовної давності. На думку суддів, відлік розпочався у 2011 році, коли ГПУ вже подавала інший позов до ряду осіб, і у т.ч. Гдичинського, про визнання недійсними держактів на землю.

Разом з тим у ГПУ наполягали, що їхнє право на звернення з віндикаційним позовом виникло лише з 05.04.2017. У цей день Київський апеляційний госпсуд визнав, що ділянка Гдичинського у складі більшої ділянки незаконно вибула з власності Київради.

Зокрема, апеляційний суд визнав недійсним рішення Київради 2007 року про передачу у власність і оренду ОБЖК «Котміст» для житлової забудови 74,69 га на 21 км Столичного шосе у Києві.

Із них 65,13 га «Коміст» отримав у власність, після чого у 2008 році вніс їх до статутного капіталу ТОВ «Будівельна спілка». Суд визнав недійсними держакти права власності на ділянки, а також визнав відсутнім в ОКЖК «Котміст» і ТОВ «Будівельна спілка» права власності на ці ділянки.

Між тим, із вказаних 65,13 га «Будівельна спілка» 6,08 га подарувала Олегу Корбану. Він поділив її на 32 ділянки, одну з яких продав Гдичинському. Право власності на свої 0,1964 га останній оформив 17.03.2010.

Віталій Гдичинський є помічником на громадських засадах народного депутата від «Слуги народу» Олександра Скічка. Також він є головою Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у м. Києві. 11 листопада Гдичинський подав декларацію кандидата на посаду начальника Центрального міжрегіонального управління Мін’юсту (м. Київ).

Віталій Гдичинський працює головою Апарату Голови правління «Індустріалбанку», де його батько Богдан Гдичинський є головою Наглядової ради.

Богдан Гдичинський був заступником начальника департаменту МВС України, заступниом керівника Держуправління справами Президента України, заступником міністра юстиції та керівником його Служби (2011-2013). З 2013 року по березень 2014 року був заступником керівника Секретаріату Вищої ради юстиції.

Богдан Гдичинський був заступником Голови правління підконтрольного Ігорю Коломойському ПАТ «Укрнафта» у 2003-2010 і 2014-2016 роках. У 2016 році був призначений головою Спостережної ради «Експрес-Банку» та головним радником Голови правління «Укрнафти».

З 2015 р він очолював ДП інформаційно-довідковий центр обмежень на використання майна «Ресінформюст» Мін’юсту до його ліквідації у 2018 р.

Олег Корбан у 2014-2016 рр був заступником голови Київської ОДА Володимира Шандри, а з 2017 року – є заступником голови Аграрної партії України. Корбан є почесним президентом Національної всеукраїнської федерації гольфу, президентом якої є екс-нардеп Віталій Хомутиннік.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/rozsliduvannya/rozsliduvannya-partneriv/item/47608-hpu-bezsyle-vydobuty-zemelnu-dilianku-z-volodin-sluhy-naroda”