Morgan Stanley очікує ослаблення долара у 2020 році

Morgan Stanley очікує ослаблення долара у 2020 році

Morgan Stanley передбачає, що американські акції та корпоративні облігації будуть нижчими наступного року, а долар ослабне на тлі прискорення економічного зростання за межами США.

Про це повідомляє Bloomberg.

Об этом сообщает http://x-rest.com.ua

"Ми бачимо найбільший потенціал на ринках із чіткішим шляхом до зростання прибутків (Японія та ринки, що розвиваються) або можливим для численної переоцінки падіння політичних ризиків (Європа)", — йдеться у повідомленні.

Morgan Stanley побачив незначне зниження індексу S&P 500 до кінця наступного року, до 3 000 зі 3120 в кінці минулого тижня. Американські акції цього року були світовими лідерами, хоча не сильно відірвалися від європейських, оскільки обидва ринки отримали користь від центральних банків, які почали новий цикл пом’якшення грошово-кредитної політики.

Виклики для США в наступному році варіюються від ризику досягнення піку корпоративних прибутків до високих відносних оцінок акцій та "унікального" політичного ризику напередодні президентських виборів.

"Оцінка активності в США, швидше за все, знизиться, коли зростання США сповільнюватиметься, продовжуючи тиснути на курс долара на тлі зниження чистого припливу портфельних інвестицій, — написав валютний стратег Morgan Stanley.

Банк бачить потенціал для подорожчання долара проти валют, пов’язаних із циклом зростання у другій половині 2020 року, оскільки президентські вибори можуть зробити ризик-середовище "складнішим".


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2820800-morgan-stanley-ocikue-oslablenna-dolara-u-2020-roci.html”