Погода на Київщині та в столиці 10 листопада

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 10 листопада погодні умови будуть формуватися під впливом циклону, що прийде із Європи. Температура повітря коливатиметься в межах +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень 12⁰…+14⁰. Вітер південно-східний із швидкістю 3-4 метри за секунду. Протягом дня у більшості випадків буде мінлива хмарність. Без опадів

Об этом сообщает http://paydaydirectlender.net


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) неділя буде відносно теплою та без опадів. Температурні показники приземного шару атмосфери на рівні двох метрів вдень досягнуть +14⁰, а вночі будуть +4⁰.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) також очікується тепла погода. Пориви вітру будуть становити до 4 метрів за секунду, а температура повітря знаходитиметься в межах +4⁰…+5⁰ вночі та +11⁰…+13⁰ вдень. Протягом дня мінливо-хмарна погода.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) буде стояти суха погода. Стовпчики термометрів покажуть +3⁰…+5⁰ вночі та +12⁰…+13⁰ вдень. Вітер буде мати південно-східний напрямок із швидкістю до 4 метрів за секунду.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) гарний день для прогулянок. Температурні показники повітря прогнозуються в межах +11⁰…+13⁰ вдень та +3⁰…+5⁰ вночі. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) без опадів. Температура повітря +3⁰…+4⁰ вночі, а вдень +11⁰…+12⁰. Хмарно.


В Києві циклон принесе похмуру погоду. Повітря прогріється вдень до +12⁰…+14⁰. Опади не очікуються. Вітер південно-східний з швидкістю до 3 метрів за секунду.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/11/09/pogoda-na-kiyivshini-ta-v-stolici-10-listopada/”