Що взяти з собою до ручної поклажі: поради і головні помилки

Співробітники авіакомпанії Emirates розповіли мандрівникам, як правильно зібрати ручну поклажу і нічого не забути. На їхню думку, найчастішою помилкою пасажирів є неефективне планування подорожі, через яке в сумці виявляється багато непотрібних речей.

Об этом сообщает http://krasnobykow.com“Завжди заздалегідь обмірковуйте, що вам знадобиться під час рейсу, і головне, в якому порядку ви ці речі будете діставати. В іншому випадку часто доведеться розпаковувати майже пів сумки, перш ніж дістанетесь до потрібної речі”, – заявляють члени екіпажу, передає .


Emirates також порадили відмовитися від книг і туристичних буклетів в багажі, які часом займають багато місця і додають ваги. Замість цього краще взяти із собою гаджет або тонкий ноутбук, куди заздалегідь закачати електронні версії.


Як зібрати ручну поклажу в літак: поради  • Уникайте громіздкого електронного обладнання. Це дозволить полегшити проходження контролю безпеки.
  • Скачуйте одяг у вигляді валиків, щоб не було складок.
  • Приберіть вбрання для особливих заходів до окремої сумки і перевозьте їх тільки в багажі.
  • Обов’язково беріть в літак навушники із шумопоглинанням, маску для сну і хороший дорожній адаптер для зарядки і харчування електронних пристроїв.


Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/shho-vzyaty-z-soboyu-do-ruchnoyi-poklazhi-porady-i-golovni-pomylky.html”