Трамп хоче допомогти Мексиці у війну з наркокартелями


Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп запропонував владі Мексики допомогу у війні проти наркокартелів. Така заява пролунала від американського президента після того, як жертвами перестрілки між наркокартелями в Мексиці стали десять громадян США, серед яких було семеро дітей,повідомив глава Білого дому на своїй сторінці в Twitter.

Об этом сообщает http://prezident-pravda.org

A wonderful family and friends from Utah got caught between two vicious drug cartels, who were shooting at each other, with the result being many great American people killed, including young children, and some missing. If Mexico needs or requests help in cleaning out these.....

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 5, 2019

"Чудова сім’я і її друзі зі штату Юта опинилися між двох жорстоких наркокартелів, які стріляли один в одного, в результаті чого було вбито багато чудових американців, у тому числі маленьких дітей, а деякі зникли безвісти" — написав президент США.

Трамп акцентував, що Сполучені Штати готові ефективно виконати роботу, якщо Мексиці знадобиться допомогу в очищенні від наркокартелів.

"Картелі стали настільки великими і потужними, що іноді необхідна армія, щоб перемогти армію", – зазначив він.

Також Дональд Трамп заявив, що очікує від офіційного Мехіко тільки сигналу.

"Для Мексики настав час за допомогою Сполучених Штатів почати війну проти наркокартелів і стерти їх з лиця землі. Ми просто чекаємо дзвінка від вашого чудового нового президента", – написав він.

5 листопада, на півночі Мексики, група з жінок і дітей піддалася нападу, ймовірно, на них напав наркокартель. Жертви були членами сім’ї ЛеБарон із США, пов’язаної з мормонским співтовариством, яке оселилося в Мексиці кілька десятиліть тому.

За словами членів сім’ї, в понеділок велика група з трьох матерів і 14 дітей вирушила на декількох автомобілях з Бависпе в штаті Сонора у Ла-Мора в сусідньому штаті Чіуауа. У деяких членів сім’ї було подвійне громадянство — Мексики і США.

У місцевих ЗМІ стверджують, що жінки і діти могли піддатися нападу помилково.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-hoche-dopomogti-meksici-u-viynu-z-narkokartelyami-328700_.html”