Підприємці Житомира можуть придбати газ про запас за «літньою» ціною

Опалювальний сезон ось-ось розпочнеться. Незалежний енергетичний провайдер ETG.UA в Житомирській області пропонує зафіксувати вартість блакитного палива для підприємств на весь осінньо-зимовий період за «літньою» ціною.

Об этом сообщает http://ustav.top со ссылкой на портал Грамотей

Нова послуга провайдера – закупівля газу про запас – покликана працювати «на клієнта» і в його інтересах. Компанія ETG.UA – єдиний провайдер в Україні, який працює за форвардними контрактами та пропонує підприємствам закуповувати газ на весь опалювальний сезон.

Як розповіли в компанії, саме зараз, до середини жовтня, склалася оптимальна ситуація, щоб скористатися цією послугою провайдера. Тим паче, що в Україні знову переглянули ціну на газ. У порівнянні з серпнем тариф знизився на 3,4%. Але така рекордно низька вартість протримається лише до початку опалювального сезону. Потім ціна на природний газ, очевидно, значно підвищитися.

ETG.UA пропонує два варіанти оплати цієї послуги. Перший – 100% передоплата. Для середнього і малого бізнесу, на думку провайдера, це більш ніж реальна і вигідна пропозиція в фінансовому плані. Другий варіант – внесення 25% передоплати з включенням у вартість банківського фінансування. Цей варіант більше підходить для середнього та великого бізнесу.

Така довготривала співпраця та закупівля газу про запас можлива лише у постачальника, якому можна довіряти. ETG.UA – саме така компанія. Регіональний офіс ETG в Житомирі відкрився в квітні 2018 року і почав свою роботу з кількох клієнтів. На поточний момент їх кількість зросла до 55-ти. Серед них бюджетоутворюючі підприємства галузі ядерної енергетики, гірничо-хімічної галузі, відомі торгові центри, компанії по продажу продуктів харчування та напоїв, представники всеукраїнської мережі будівельних матеріалів.

«Наша робота з великими бюджетними організаціями та відомими компаніями в Житомирі говорить про те, що ETG.UA довіряють. І ми це дуже цінуємо. Починаючи з 12 клієнтів компанія виросла і наразі обслуговує більше 3 тисяч споживачів по всій Україні. До речі, в 2019 році компанії ETG.UA виповнюється 10 років, – говорить Ярослав Гошко, комерційний директор регіонального офісу компанії ETG.UA в Житомирі. – Прислухаючись до потреб вже існуючих клієнтів, з червня ми також почали продаж електроенергії. Тобто ми стали комплексним постачальником енергоресурсів для підприємств Житомирщини».

Крім стандартного сезонного подорожчання і ризиків валютних коливань, компанії можуть зіткнутися з додатковими викликами: вперше осінь і зиму українські підприємці зустрінуть в режимі добового балансування. Крім того, досі не підписані контракти на транзит російського газу через українську територію, що також може вплинути на ціну блакитного палива.

Адреса філіалу ETG.UA в Житомирі: вул. Степана Бандери, 7

Контактні телефони: (097) 712-98-00 або (0412) 55-10-55.Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_187737.html”