«РАК_КРУПНИМ_ПЛАНОМ»: у Тернополі презентують медійно-соціальний онкологічний проєкт

У Тернопільському прес-клубі, 21 жовтня, в рамках безстрокового медійно-соціального онкологічного проєкту «РАК_КРУПНИМ_ПЛАНОМ», відбудеться прес-конференція.

Об этом сообщает http://mlm-master.org

Про рак молочної залози, його діагностику, лікування та підтримку хворих розповідатимуть фахівці різних сфер. Серед спікерів: Володимир Богайчук — начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА; Микола Прокопчук – заступник гендиректора з хірургічної роботи КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» ТОР; Володимир Місько – голова Постійної комісії ТМР з гуманітарних питань; Марина Орап – голова ГО «Амазонки Тернопілля»

Онкологія залишається однією із найбільш поширених хвороб. Щорічно в Україні реєструється понад 14,5 тис. нових випадків раку грудей. Щотижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози. Кожні 35-37 хвилин одній жінці в Україні ставлять цей діагноз. Мало відомо, але на рак молочних залоз хворіють також і чоловіки. Але є багато прикладів, коли людям вдається побороти цю проблему. Тому, БО «Благодійний фонд «Великі серця» започаткував проєкт який спонукає боротися з онкологією.

В рамках цієї ініціативи, медики розповідатимуть: тенденції захворювання на рак молочної залози та інших онкоуражень; методи виявлення недуги та особливості проходження діагностики й лікування тощо. Такі дії спрямовуються на спонукання українців своєчасно обстежуватися у лікарів. Адже, вчасне діагностування дає більше шансів на вилікування!Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1571496180-rak_krupnim_planom--u-ternopoli-vidbudetsya-mediyno-socialniy-onkologichniy-proekt”