Медведчук через суд вимагає заборонити книгу про Стуса

Медведчук через суд вимагає заборонити книгу про Стуса

Народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Віктор Медведчук подав до суду на журналіста та історика Вахтанга Кіпіані з вимогою заборонити поширення його книги "Справа Василя Стуса".

Про це Кіпіані повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої]. Мова іде про тексти з книги "Справа Василя Стуса", яку ми зробили разом з видавництво Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі)", — написав Кіпіані.

За його словами, Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги.

Кіпіані додав, що перше засідання у цій справі відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня.

Як повідомлялося, "Справа Василя Стуса" видана у 2019 році. Книга містить документи з архіву колишнього КДБ УРСР про резонансну справу поета Василя Стуса. У книжці зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів.

Медведчук був адвокатом Стуса, коли його в 1980 році заарештували вдруге.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2769698-medvedcuk-cerez-sud-vimagae-zaboroniti-knigu-pro-stusa.html”