Призначено нового гендиректора авіаційного підприємства “Україна”

Кабінет міністрів призначив генеральним директором державного авіаційного підприємства “Україна” Олександра Мазура, який раніше також обіймав посаду гендиректора міжнародного аеропорту “Бориспіль”, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу уряду.Призначення затверджено розпорядженням Кабміну №651 від 21 серпня 2019 року.


Мазур із 2014 року обіймав посаду першого заступника гендиректора госавіаредпріятія “Україна”.


Раніше, у 2003 році, був призначений гендиректором “Зали офіційних делегацій” аеропорту “Бориспіль”, а в 2006 році – гендиректором “Борисполя”.


Із 2007 року був в. о. голови Бориспільської райдержадміністрації, у 2008 році – призначений помічником голови Державної авіаційної адміністрації, у 2009 році – гендиректором зі стратегічного розвитку ДП “Украерорух”, а пізніше – головою Броварської райдержадміністрації.


У 2010 році Мазур очолював управління Держкомзему в Броварському районі, а також обіймав посаду заступника начальника Головного управління Держкомзему в Київській області.


ДАП “Україна” створене з метою організації, забезпечення та виконання повітряних перевезень, спеціальними рейсами вищих посадових делегацій України та інших держав у межах країни і за її межами.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/pryznacheno-novogo-gendyrektora-aviaczijnogo-pidpryyemstva-ukrayina.html”