Які вакансії на Буковині є найбільш високооплачуваними


На Буковині служба зайнятості пропонує 1374 вакансії, серед них 132 пропозиції роботи із зарплатою від 10 до 17 тис. грн, а 136 вакансій від 8 до 10 тис. гривень.

«Найбільш оплачуваними й надалі залишаються робітничі професії. В першій сотні вакансій із найвищими зарплатами лише 14 вакансій для людей, які мають вищу освіту, всі решта для працівників з інструментом та на виробництво», — зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Є дві вакансії водіїв автотранспортних засобів із посвідченням категорії С1 на підприємство у Заставнівському районі, яким платитимуть 17 тис.₴ Впродовж двох місяців залишаються не укомплектованими вакансії із оплатою 15 тис.₴ техніка-технолога для легкої та текстильної промисловості, начальника сектору та керуючого сільськогосподарською дільницею. На таку ж зарплату приватний підприємець шукає токаря.

Майбутньому начальнику відділу на МКП «Чернівцітеплокомуненерго» пропонують 12,5 тис.₴, а на зарплатню у 12 тис.₴ шукають менеджерів із знанням німецької мови (5 вакансій). Також вільні робочі місця чекають модельєра конструктора, головного механіка на підприємство з виробництва меблів, секретаря, оператора верстатів з програмним керуванням, складальника верстатів та виборів (3 вакансії) та слюсаря ремонтника. Цим фахівцям обіцяють по 12 тис.₴ Про це повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Зарплату 11 тис. грн пропонують механіку налагоджувальнику, інженеру-технологу, судовому експерту, шеф-кухарю.

Котельників (6 пропозицій) шукають на 10,8 тис.₴, головного бухгалтера на 10,6 тис.₴, електромонтажників-схемників (51 вакансія) на 10,5 тис.₴


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/yaki-vakansiyi-na-bukovini-e-naybilsh-visokooplachuvanimi-374576”