Вакцинація від коронавірусу - Глава Генштабу Іспанії подав у відставку адже зробив щеплення поза чергою

Начальник Генерального штабу Збройних сил Іспанії генерал Мігель Анхель Вільярроя подав у відставку на тлі скандалу з позачерговою вакцинацією від коронавірусу. Про це повідомляє El Mundo.

Об этом сообщает Ру Криминал

Генерала звинуватили в тому, що він разом з іншими військовими високопосадовцями, які перебувають під його командуванням, зробив щеплення від COVID-19 поза чергою.

У звʼязку з цим Вільярроя направив міністру оборони Іспанії Маргариті Роблес клопотання про відставку. Глава військового відомства прийняла його. У своєму листі генерал заявив, що слідував встановленим протоколами і не користувався своїм привілейованим становищем при отриманні препарату від коронавируса.

Як пише El Pais, Вільярроя віддав наказ вакцинувати себе та інших військовослужбовців, попри те, що вони не входять в пріоритетну групу. Ця інформація викликала хвилю критики на адресу генерала.

  • Іспанія є однією з країн Європи, що найбільше постраждали від коронавірусу. За даними Worldometer, від початку пандемії у країні зареєстрували майже 2,5 мільйона випадків захворювання.
  • 26 грудня в Мадриді вперше виявили «британський» штам коронавірусу, який підтвердили одразу в чотирьох людей.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/58173-glava-genshtabu-ispaniji-podav-u-vidstavku-pislya-zvinuvachen-u-pozachergoviy-vakcinaciji-vid-koronavirusu”