Фейгін розповів, що Сущенка не катували через його публічність

Про під час прес-конференції заявив його адвокат Марк Фейгін, повідомляє Depo.ua.

"Вибивання, згода на співпрацю – це один з найважливіших способів роботи оперативних служб, перш за все ФСБ, з політичними в’язнями. Тому що співпраця – спосіб прив’язати до себе, спосіб тиску і зв’язку. Роман був позбавлений тортур, фізичного і психологічного тиску ФСБ саме в силу публічності його кейса", – сказав Фейгін.

"Звичайно, зв’язок з адвокатом, який може вийти і розповісти про те, що такий тиск чиниться, це перешкоджало тому, щоб намагатися "розводити" Романа на співпрацю. І це дуже важливо. Тому що це проявилося, коли обмін відбувся: серед 11 звільнених українських в’язнів – ті люди, справи яких дуже публічно обговорювалися. Це люди, які були "на слуху". Це доводить, що публічність у цій справі сприяє обміну і перешкоджає тому, щоб на людей чинили тиск або катували для згоди співпрацювати", – зазначив Фейгін.

Нагадаймо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією по системі "35 на 35". Серед тих, хто повернувся в Україну, був і журналіст інформагентства "Укрінформ" Роман Сущенко, затриманий та заарештований у Москві 30 вересня 2016 року.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/life/feygin-rozpoviv-shcho-sushchenka-ne-katuvali-cherez-yogo-publichnist-201909111026853”