У Кропивницькому стоїть сморід через обробку полів. ВІДЕО

Начальник спецінспекції міськради Андрій Максюта у своєму прямому ефірі повідомив жителям Кропивницького причини смороду.


У Кропивницькому стоїть сморід через обробку полів. ВІДЕО — 1 — Життя — Без Купюр


Містяни у соціальних мережах вже декілька днів скаржаться на сморід на вулицях міста.


У Кропивницькому стоїть сморід через обробку полів. ВІДЕО — 2 — Життя — Без Купюр


За інформацією, Андрія Максюти у Вільненській сільській раді курячим послідом удобрюють поля. Його спочатку розкидають, а потім дискують (це процес розпушування спеціальними агрегатами верхнього шару ґрунту).Весь цей запах поширюється на різні райони міста.


Як повідомив власник поля та комунального підприємства “Шанс” Андрій Таровик, всі документи в нього є, і його дії законні.


“Я вас розумію стовідсоткова, але на вашому б місті, краще розібрався з хімрезервом, який смердить реальною хімією. А послід подме день, два і все. Це ж органіка. Це ж не те, що ми вносимо якусь хімію. Я розумію, що дме, але усе гімно смердить”, – прокоментував Андрій Таровий.Також власник підприємства запевнив, що сьогодні чи завтра роботи по удобренню полів закінчаться.Сподобалась стаття? Проголосуйте!Джерело статті: “http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-stoyit-smorid-cherez-obrobku-poliv-video/”