Спілка ветеранів АТО чергуватиме біля намету в Харкові

Біля волонтерського намету «Все для перемоги» на площі Свободи в Харкові, який хоче знести міська влада, постійно чергуватимуть ветерани антитерористичної операції. Про це написала в Facebook місцева активістка Катерина Яресько.

«Спілка ветеранів АТО встановила поруч із нашим волонтерським наметом свій ветеранський та заявила про забезпечення постійного чергування. На площі Свободи в Харкові тепер буде наметове містечко», — йдеться в дописі.

Спілка ветеранів АТО встановила поруч із нашим волонтерським наметом свій ветеранський та заявила про забезпечення постійного чергування.На площі Свободи в Харкові тепер буде наметове містечко ????

Gepostet von Катерина Яресько am Donnerstag, 16. Mai 2019
  • У середу, 15 травня, у Харківській міській раді відбулося засідання погоджувальної комісії, на якому розглядали заявку про проведення безстрокового мирного зібрання з використанням волонтерського намету «Все для перемоги» на площі Свободи в центрі міста. Погоджувальна комісія прийняла рішення — запропонувати перенести проведення масового заходу з використанням намета з пл. Свободи на пл. Захисників України.
  • Міський голова Харкова Геннадій Кернес відповів на петицію жителів про знесення волонтерського намету в центрі міста.
  • Намет «Все для перемоги» на площі Свободи в Харкові встановили після подій на Майдані та початку бойових дій на сході України за ініціативи волонтерів, учасників харківського Євромайдану. Біля намету в різний час проводили патріотичні акції, збирали допомогу учасникам бойових дій, переселенцям.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/30310-spilka-veteraniv-ato-postiyno-cherguvatime-bilya-nametu-vse-dlya-peremogi-v-harkovi”