У Львові відбудеться низка заходів для дітей, присвячених професії будівельника

На травневі свята у Львові відбудеться низка заходів в межах освітньо-розважальної програми «Я – майбутній будівельник». Дітей навчатимуть різним будівельним процесам – від забивання цвяхів до конструювання домівок.


Програма «Я – майбутній будівельник», ініційована президентом будівельної корпорації РІЕЛ Ростиславом Мельником та колективом компанії, покликана розказати та показати дітям в ігровій формі, що будівництво – цікава та багатогранна справа.


Організатори навчатимуть майбутнє покоління як елементарним речам, так і фундаментальним основам, розкажуть про переваги та цікаві аспекти професії.


Активності відбуватимуться у формах конкурсів, майстер-класів та тематичних розваг з аніматорами та професійними будівельниками. На будмайданчику буде тематична фотозона, конструктори для дітей різного віку та справжнє будівельне приладдя. Також на малечу чекають призи та подарунки.


Участь у заходах – безкоштовна, запрошуються діти віком від 3 до 11 років. Перші заходи будуть проходити протягом всіх травневих свят – з 1-го по 5 травня.


Розклад всіх найближчих заходів, а також фотозвіти та новини дитячої програми «Я – майбутній будівельник» доступні на сайті проекту та сторінці Facebook.


Організатори обіцяють проводити дитячі забави протягом декількох місяців на різних локаціях Львова.

Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/23/u_lvovi_vidbudetsya_nyzka_zahodiv_dlya_ditey_prysvyachenyh_profesii_1558775”