Журналісти підтвердили побоювання правоохоронців. Організатор вбивства “Сармата” може вийти на волю

ОлешкоРозгляд клопотання про подовження терміну запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві бердянського активіста-АТОвця Віталія Олешка (“Сармата”) у Печерському районному суді Києва перенесено на 14 березня.


Про це у "Фейсбуці" повідомила журналіст Ольга Худецька, Depo.Запоріжжя.


Клопотання про подовження запобіжного заходу арештованому за підозрою в організації вбивства “Сармата” підприємцеві Михайлу Сигиді мають почати розглядати 14 березня ввечері – о 17:15.Журналістка Худецька, яка стежить за процесом, не виключає, що таким чином розгляд затягують, аби сплив попередній термін тримання підозрюваного під вартою.


Аналогічні побоювання висловив і співробітник МВС у ексклюзивному коментарі ІНФОРМАТОРу. Більш того, навіть механізм уникнення продовження дії запобіжного заходу організатором вбивства “Сармата” відомий і співпадає з описаним журналісткою Ольгою Худецькою.


“У слідства є достовірні відомості, що один з організаторів вбивства Віталія Олешка, Михайло Сигида намагається відкупитися від Печерського районного суду міста Києва для того, аби уникнути подальшого перебування під вартою, а згодом і відповідальності за скоєний ним злочин. Термін арешту закінчується 18 березня 2019 року. Наразі судовий розгляд здійснює суддя Ірина Григоренко”, – говорять у МВС.


Інформатор зазначає, що у правоохоронців є дані про те, що Сигида через своє оточення та адвоката налагодив “робочі” стосунки з суддями Печерського суду.


“Ми неодноразово фіксували, як до суддів у справі приходили з “сумками в клітинку”, набитими грошима та пропонували “вирішити питання” Сигиди. Кожного разу суми зростали. Наразі мова йде про 500 тисяч доларів США”, – говорить інсайдер.


Нагадаймо, раніше ІНФОРМАТОР розповів хто такий Михайло Сигида, якого підозрюють у вбивстві воїна АТО з позивним “Сармат”. Також джерело видання у МВС розповіло як саме Сигида уникне відповідальності за свій злочин.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/zhurnalisty-pidtverdyly-poboiuvannia-pravookhorontsiv-orhanizator-vbyvstva-sarmata-mozhe-vyyty-na-voliu/”