Китайські компанії зацікавились нафтогазовими проектами в Україні

Китайські компанії зацікавились нафтогазовими проектами в Україні

Китайська Great Wall Drilling Company готова співпрацювати з Україною у нафтогазовій сфері, надаючи послуги проектування, буріння та капітального ремонту свердловин, а також комплексного управління проектами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у "Фейсбуці" за результатами зустрічі з представниками Great Wall Drilling Company (GWDC), що є дочірньою компанією Китайської державної нафтової компанії (CNPC).

"13 березня у Міненерговугілля проведено зустріч з дочірньою компанією Great Wall Drilling Company (GWDC) Китайської державної нафтової компанії (CNPC) з метою налагодження взаємовигідного співробітництва щодо залучення інженерного та технічного сервісу в нафтогазову сферу на території України", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що китайська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною, активно надавати послуги від проектування свердловин, буріння і бурових послуг до закінчення свердловин, проведення їх капітальних ремонтів.

У міністерстві додають, що Great Wall Drilling Company виконує роботи у 27 країнах світу на різних нафтогазових родовищах, серед яких буріння і капітальний ремонт свердловин, надання комплексно-інтеграційних послуг, розвідка та видобування нафти та газу тощо.

Сторони висловили сподівання на плідну співпрацю в нафтогазових проектах, які сприятимуть економічному розвитку України.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2658953-kitajski-kompanii-zacikavilis-naftogazovimi-proektami-v-ukraini.html”