Українці створили унікальні мініатюри, які вразили світ: яскраві фото

Українці створили унікальні мініатюри, які вразили світ: яскраві фото

Сім’я з Харкова Антон та Катерина Дербілові є відомими скульпторами, які створюють військові мініатюри для Європи та Америки. Нині вони працюють над унікальною копією армії Богдана Хмельницького. Їхня мета – оригінально розказати світу про історію України.

Подружжя з Харкова для світових колекцій вже створили близько п’ять тисяч мініатюр.

Про реставрацію унікальної кратини XVII століття у Львові – читайте у матеріалі 24 каналу

’Створював військові фігури для Англії, США та для ще декількох країн. Стало прикро, що у нас немає наших реалій, нашої історії’, – розповів скульптор Антон.

Анатолій Дербілов брав участь у безліч закордонних виставках, а його роботи придбали вже багато приватних колекціонерів. Зокрема, мініатюри українця увійшли в музейні зібрання.

харків скульптори
Скульптори Антон та Катерина Дербілові

Свій проект майстри назвали Sirko toy’s на честь непереможного отамана Сірка. На створення фігурки в подружжя йде близько трьох днів. Антон придумує та ліпить фігури, його дружина Катерина розфарбовує.

У світі десятиріччями існують фанклуби, в яких оживляють війни і бої різних століть. Історію Європи та США вже можна поставити на полицю у вигляді деталізованих міні армій. В Україні колекційне військо стане першим.

blog_ava
Репетиторів зобов’язали задекларувати свої доходи
сьогодні
2819

Джерело статті: “http://fromua.news/article/3634731/ukraintsi-stvorili-unikaljni-miniatyuri-yaki-vrazili-svit-yaskravi-foto/”