Російський митрополит погрожує священикам Православної Церкви України

На Житомирщині священники, які перейшли до Православної церкви України, отримують смс-повідомлення з погрозами від імені ієрарха УПЦ Московського патріархату.


Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії Православної церкви України.


«На священників, які перейшли в Православну церкву України, чиниться тиск ієрархом Російської церкви в Україні митрополитом Овруцьким і Коростенським Віссаріоном. Він розсилає духовенству смс-повідомлення з погрозами та закликами до покаяння. Також митрополит Віссаріон попереджає, що в громади, які перейшли від нього, будуть прибувати російські священники та люди, які «можуть допомогти покаятись»«, – йдеться у повідомленні.


Зазначається, що про дії митрополита РПЦ в Україні поінформував секретаря Житомирської єпархії протоієрея Павла Ядчишина ієрей Владислав Сєнік, який нещодавно перейшов до ПЦУ з Російської церкви.


У єпархії повідомляють, що тиск з боку митрополита Віссаріона чиниться на релігійні громади смт. Гранітне, с. Маклаївка, с. Федорівка Малинського району та інших районів Житомирської області.


Читайте також: В УПЦ МП хотіли засудити українців, а викрили свого патріарха КирилаЧитаєте також: Російські попи ведуть масштабне будівництво на території Києво-Печерської Лаври, — фото


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/10/rosiyskyy_mytropolyt_pogrozhuie_svyashchenykam_pravoslavnoi_tserkvy_ukrainy_1506809”