«Народ проти» на ZIKу на першому місці в рейтингу телеперегляду

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу вкотре зайняло лідерські позиції в рейтингу телеперегляду серед інформканалів у своєму слоті за цільовою аудиторією «Україна 18+ міста 50+».


У п’ятницю, 8 лютого, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, вчергове посіло перше місце у своєму слоті серед решти інформканалів за ЦА «Україна 18+ міста 50+». З часткою 3,06% «Народ проти» на ZIKy залишив позаду в рейтингу «112 Україна», «Прямий», NewsOne, «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».


Нагадаймо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.


У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.


В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.


Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.


«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/09/narod_proty_na_ziku_na_pershomu_mistsi_v_reytyngu_telepereglyadu_1506501”