CБУ викрила на хабарі керівника однієї з господарських структур Міноборони

Фото: ssu.gov.ua


Чиновник вимагав від комерційної структури щомісячну «данину» у 15 тисяч гривень за укладання договору оренди та не перешкоджання підприємцю у господарській діяльностіСпівробітники Головного управління по боротьбі із корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури Дарницького гарнізону викрили на хабарі одного із керівників Філії «Логістик-Центр» Концерну «Техвоєнсервіс» МО України. Про це повідомляє прес-центр СБУ.


Оперативники спецслужби встановили, що заступник директора вимагав від комерційної структури щомісячну «данину» у розмірі п’ятнадцять тисяч гривень за укладання договору оренди та не перешкоджання підприємцю у господарській діяльності.


Співробітники СБУ задокументували отримання посадовцем першого «траншу» неправомірної вигоди та затримали згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у Києві під час одержання другого щомісячного «платежу».
Фото: ssu.gov.ua
Фото: ssu.gov.uaУ межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, готується повідомлення чиновнику про підозру в скоєнні злочину та клопотання до суду про обрання щодо затриманого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/cbu-vikrila-na-habari-kerivnika-odnijeji-z-gospodarskih-struktur-minoboroni-567140.html”